Home » Finanse » Powiązałam posiadane debety w tylko jeden kredyt konsolidacyjny

Nie domyślałam się nawet, że kredyt konsolidacyjny okaże się wyśmienitym rozwiązaniem. Najważniejsze, że reguluję jedynie jedną transzę w miesiącu. Poza tym byłam w stanie odłożyć pewną ilość środków jako że transza po konsolidacji jest niższa w stosunku do wartości dotychczas regulowanych rat.

Konsolidacja długów była nadzwyczaj opłacalnym pomysłem.
biezneswoman

Nieodłączne kłopoty materialne się mnożyły

Już pewien czas regulowałam parę zobowiązań finansowych. Posiadałam kredyt na zakup auta, gdyż w 2008 zakupiłam nowy samochód. Posiadałam również pożyczkę na remont łazienki oraz zadłużenie, który oddawałam aby opłacić dom po babci. Niestety wszystkie pożyczki musiałam oddawać w różnych bankach. Chociaż wpierw uznałam, że poszczególne transze mogę oddawać na początku miesiąca, niemniej tworzenie 3 przekazów stawało się bezsensowne. Dodatkowo jak wyliczyłam, że raty kasowały moją osobę sporo, pomyślałam, że nie będę mogła żadnej kwoty gromadzić. Tym samym żyłam ekonomicznie. Niedawno w trakcie szukania odpowiedniego wybiegu natknęłam się na witrynę www szybki kredyt konsolidacyjny, na jakiej były dostępne dane o integracji długów. Dowiedziałam się, że istnieje możliwość aby połączyć swoje długi a w tenże sposób oddawać wyłącznie jedną transzę co miesiąc. Ponadto dowiedziałam się, że wartość pojedynczej raty może być tańsza o 20 procent od tych, jakie dotąd spłacałam. Zadecydowałam nie zwlekać w związku z tym złożyłam wniosek o konsolidację kredytów gotówkowych.
biznesmen

Celna konwersacja z doradcą klienta i mogłam wnioskować o konsolidację

Wyselekcjonowałam opcję kredytu konsolidacyjnego po przeczytaniu artykułu . Uzupełniłam wniosek online. Następnie rozmawiał z moją osobą doradca z wytypowanego banku. W dodatku mógł to być ten bank, w jakim nie miałam konta, natomiast bez problemu mogłam dokładnie w tej placówce aplikować o konsolidację zadłużenia. Zaproponowano mi najbardziej atrakcyjną ratę oraz wyłożono warunki kredytowania. Obliczyłam, że pożądałabym otrzymać zobowiązanie na 90 tysięcy zł na okres 9 lat. W wyniku tego będę płaciła transzę mniejszą, na początku miesiąca. Uradowałam się, że poprzestanę wykonywania paru przekazów na rozmaite numery kont banków. Następnie po zyskaniu pozytywnej odpowiedzi w sprawie kredytu, wybrałam się do lokalu bankowego i podpisałam umowę konsolidacyjną. Już następnego dnia otrzymałam kredyt konsolidacyjny i nie obawiałam się o oddawanie aż trzech stawek.
dubai