Home » Pożyczki » Nie zdobyłam kredytu od instytucji bankowej

Jakiś czas temu zdarzył mi się niemały problem. W czasie jazdy autem uderzyłam w drzewo i w wyniku tego było konieczne by wzywać pomoc. Wiedziałam, że wóz nie będzie już służył do jazdy. Na szczęście nie zaznałam dużych szkód, zaledwie rozcięcie głowy tudzież skręcenie przedramienia natomiast mój fiat okazał się być autentycznie uszkodzony. Mechanik oznajmił, że będę musiała zakupić następny samochód. Nie miałam w posiadaniu kapitału na kupno własnego auta. Zatelefonowałam do kuzynki, jednakże zdołałby mi przygotować wóz na tydzień.

Zadecydowałam, że zakupię używane środek lokomocji. Na co dzień jestem zobligowana jeździć do roboty prawie 37 kilometrów. PKSy jeżdżą jedynie trzy razy w ciągu dnia. Zatem nie byłabym w stanie odstąpić od dojeżdżania za pośrednictwem prywatnego środka lokomocji. Przyjechałam więc do mojego banku.
rodzic

Negatywny zapis w BIK

W czasie wizytacji w instytucji bankowej, oznajmiono mi, że mam niekorzystny wpis w BIG wynikający z nieuregulowanego kredytu kilka lat temu. Zatrudniony w banku pracownik rzekł, że na dziś nie będą mogli zaproponować mi zobowiązania na zakup auta. Tym bardziej, że obecnie zwracam inny dług, który uzyskałam ażeby wykonać renowację domu. Trwałam w problematycznym położeniu. Jednakże następnego popołudnia w internecie ujrzałam ofertę zobowiązań pod zastaw nieruchomości w instytucji Inwestum. Wstąpiłam na stronę www http://inwestum.com.pl/ gdzie odnalazłam opis, że przedsiębiorstwo dostarcza kredyty pod zastaw domów bez ich zabierania. Posiadałam na własność mieszkanie, wprawdzie niewielkie, jednak o wartości ok. 230 000 złotych. Dowiedziałam się, że Inwestum nie nakazuje wykwaterowania się, zaś tego typu pożyczki wydają się pewne. Zadzwoniłam zatem do firmy dzięki czemu przedstawiono mi oferty pożyczek.
bogactwo w chajsie

Pieniądze miałam po 48 godzinach

Zatrudniona załoga była nadzwyczaj miła. Poinformowano mnie jakie papiery powinnam przekazać. Były to przede wszystkim poświadczenie o niezaleganiu z czynszem oraz wypis z KW. Ponadto o pożyczki mogłam starać się online, bezpośrednio z mieszkania. Analiza mego formularza zajęła prawie dobę. Otrzymałam korzystną odpowiedź więc zaoferowano mi zobowiązanie w kwocie 17 000 złotych. Miałam w obowiązku spłacić pożyczkę w terminie 18 miesięcy. Byłam przekonana, że nie miałabym przeszkód ze spłatą długu na czas. Moje stanowisko umożliwia mi na przeznaczenie otrzymywanych przychodów na raty długu. Udało mi się zakupić nowy pojazd. To było bardzo adekwatne założenie.