Home » Finanse » Spełniliśmy swe pragnienia

Już jakiś czas wspólnie z małżonkiem fantazjowaliśmy o domu na własność. Nie mieliśmy jednakże nadwyżki środków finansowych w wyniku tego instytucje bankowe kwestionowały formularz o kredyt. Zdecydowaliśmy, iż razem zaczniemy wykonywać pracę na etacie oraz zgromadzimy pieniądze na wymarzone mieszkanie. Miłosz zdobył etat w fabryce projektującej okna,

która poszukiwała rąk do pracy przez witrynę internetową https://www.oknaoptimus.eu/.
lokal
Potrzebowali profesjonalistę, jaki będzie przedstawicielem handlowym. Małżonek dostał wóz dlatego że musiał jeździć w całym kraju. Ja wyszukiwałam etatu w spółce farmaceutycznej tymczasem w końcu uzyskałam stanowisko w prywatnej spółce marketingowej. Zadania, jakie spełniałam czyniły, iż mogłam się czuć szczęśliwa. Jaki czas potem zdobyłam awans dlatego miałam sposobność zostać przesunięta na wyższą agendę. Me zarobki podwyższyły się. Z kolei partner realizował znaczący projekt na okna aluminiowe i otrzymał duże przychody.

Nim minęły 4 lata zgromadziliśmy kapitał

W dość krótkim czasie posiadaliśmy niezbędne pieniądze aby wnioskować o kredyt. Poszliśmy do PKO i zaraz wypełniliśmy wniosek o kredyt. Dowiedzieliśmy się, iż nasza możliwość do zwrotu zobowiązania sięga blisko 650 tys. złotych. Następnie wyjechaliśmy zobaczyć mieszkania, jakie by nam się podobały. Tydzień później wybraliśmy mieszkanko z dwoma pokojami ze sporym salonem. Kolejny raz poszliśmy do instytucji bankowej żeby starać się o kredyt sięgającą 320 tys. złotych. Nowy lokal był z rynku pierwotnego, tym samym pożądaliśmy jeszcze w przybliżeniu 70 tys. na wykończenie. Zainstalowaliśmy okna aluminiowe, jakie nabyliśmy w spółce, w jakiej wykonuje pracę mój małżonek. Położyliśmy panele i zrobiliśmy sypialnię. Po miesiącu lokum zostało przygotowane do wprowadzenia.

Czujemy radość z dokonanego wyboru

Zamieszkujemy w naszym własnym mieszkaniu blisko dwa lata i jesteśmy pewni, iż okazało się to dobre wyjście. Samodzielnie zaplanowałam poszczególne kąty na dodatek asystowały mi przyjaciółki. Salon został wyposażony okna tarasowe zaś w aneksie kuchennym postawiliśmy wyspę. Dodatkowo powiesiłam przepiękne malunki, a mąż kładł kafelki. Nasze własne M3 demonstrowało się bardzo ładnie. Sąsiedzi mogli być zdziwieni bezmiarem naszej zdolności wykańczania wnętrz. Obecnie zazwyczaj po pracy spędzamy czas w nowym mieszkaniu. Uwielbiamy tutaj gotować oraz wypoczywać na kanapie.